Dom

EHM Group Ltd

Kilka słów o nas
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
Chiny EHM Group Ltd profil firmy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

EHM Group Ltd

EHM Group Ltd specjalizuje się w uzdatnianiu wody i produktach opieki zdrowotnej od wielu lat. Dzięki wieloletnim wysiłkom, EHM rozwinęło się jako przedsiębiorstwo produkcyjne, sprzedające i po sprzedaży zintegrowane przedsiębiorstwo hi-tech.

EHM Group Ltd posiada komfortowe środowisko pracy, wyrafinowane urządzenia produkcyjne i testujące, doskonałe zarządzanie jakością oraz solidny i wydajny zespół zarządzający. Jesteśmy w trakcie ścisłego zarządzania, najwyższej jakości. Większość naszych produktów zdobyła certyfikaty BV, CE i SGS. Jednocześnie posiadamy patenty projektowe niektórych z nich. Nasze produkty i marka EHM zyskały wielką renomę zarówno w kraju, jak i za granicą, nawiązaliśmy współpracę z wieloma renomowanymi firmami na arenie międzynarodowej, a nasze produkty sprzedawane są do Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Afryki i Azji Południowo-Wschodniej w ponad 50 krajach i regionach .

Realizując ideę zarządzania "Technologia jako root, personel jako fundamentalność", postaramy się jak najlepiej spełnić wymagania klientów. Możemy sprostać najnowszym potrzebom i stworzyć wartość dla klientów poprzez wiodący rynek, zaawansowaną technologię i wyposażenie, doskonałą sztukę pracy, dobrą jakość i łańcuch dostaw. Dla jego dostawcy, korzyści płynące ze zdolności EHM i zaawansowane technologicznie rozwiązania produkcyjne obejmują znaczne skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek, niskie koszty produkcji, lepsze wykorzystanie aktywów, zoptymalizowany produkt, elastyczne formy współpracy i różne preferencyjne polityki rządu. EHM dąży do tego, aby dostarczać swoim dostawcom niezmiennie wysoki poziom usług i innowacyjnych rozwiązań w zakresie inżynierii produktu, kosztów, niezawodności i terminowości dostaw.

Aby zapewnić spełnienie najwyższych standardów jakości, projektowanie w zakresie jakości, projektowania pod kątem niezawodności i projektowania w zakresie technologii bezpieczeństwa są wdrażane podczas opracowywania produktu. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie rozumienia jakości produktów E-healthmanufacturer (EHM) i stają się częścią kompleksowej jakości. W ramach naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie, Ankiety Satysfakcji Klienta wykorzystują dane wejściowe, aby stale podnosić poziom wydajności.

Witamy zamówień OEM / ODM.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : EHM

Ilość pracowników : 150~200

Coroczne wyprzedaże : 10 Million-20 Million

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

2007 lipiec, E-healthmanufacturer Co., Ltd została założona w Hong Kongu. Jednocześnie urząd został ustanowiony w Guangzhou w Chinach.

Po upływie 2 lat precyzyjnego ukierunkowania rynku, łącznie z solidarnej i doskonałej pracy zespołu, udało nam się przejść przez kryzys gospodarczy, a tym bardziej wzięliśmy większą i szybszą krok w rozwoju. Byliśmy staje się liderem na rynku produktów domowych i opieki zdrowotnej, takich jak alkaliczne jonizator wody, alkaliczne, alkaliczne dozownik wody dzban wody, alkaliczne kolby wodą, alkaliczne wody kij Ion Detox Foot maszyny spa i innych produktów medycznych posiadania domu.

W 2009 roku przenieśliśmy się do naszego biura na poziomie krajowym strefy przemysłowej i miał nasze własne fabryki kontynentalnych Chin ustanowiony w Guangzhou w Chinach. W tym samym roku, otworzyliśmy 2 oddziałów firmy w Beijing City i Taiyuan City na rozpoczęcie obrotu krajowego w Chinach. Mieliśmy własny znak towarowy EHM i Yijian zapisane w Chinach kontynentalnych.

W 2010 roku nasza firma E-healthmanufacturer Co., Ltd została zmieniona na EHM Group Ltd. Od tego momentu nasza firma rozpoczęła Zarządzanie kolektywizacji. Mieliśmy ponad 4000 metrów kwadratowych warsztatu fabrycznego; Ponad 15 mężczyzn sprzedaży i ponad US $ 10,000,000 roczna sprzedaż. Wygraliśmy wiele względami i pochwałami od naszych klientów na całym świecie.

I na początku 2012 roku, utworzyliśmy kolejne 2 oddziałów firmy. Jednym z nich jest EHM Zioła Co., Ltd, która jest wyjątkowy do obrotu klocki zdrowia / poprawki i Slimming uroda klocki. Innym jest Shanxi Yijian Ochrony Środowiska Science and Technology Co.,

W roku 2013, wciąż spedycja naszą wydatkowaniu krok w produktach medycznych. My załączony firmę sprzęt medyczny, który zajmuje się produkcją Laser Treatment Devices. Ltd. Siłą naszej grupie rozwija się coraz większe.

A teraz, nasza grupa rozrosła się do firmy, która ma fabryki ponad 18.000 metrów kwadratowych i miejsce Office, a ponad 80 pracowników. I z naszej profesjonalnej pracy w zespole i naszych zaawansowanych urządzeń, wierzymy, że możemy sprostać każdemu profesjonalną żądanie w OEM i ODM usług, produkcji oraz marketingu.

Usługowe

Oferujemy produkty najwyższej jakości leczenia domowego zużycie wody i produktów ochrony zdrowia w bardzo rozsądnych cenach, takie jak woda alkaliczna jonizator, alkaliczne dozownik wody, alkaliczne dzban wody, alkaliczne kolby wodą, alkaliczne kij wody Ion maszynie spa Detox Foot i inne dom trzymać zdrowia i urody produktów. Serdecznie witamy OEM i ODM usługi.

Firma Zespół

1. października 2009, nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza jesienią China Sourcing Fair w Hongkongu;

2. kwietnia 2010, nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza Wiosna China Sourcing Fair w Hongkongu;

3. sierpnia 2010, wszyscy pracownicy EHM uczestniczyć w spójne Forces Training Camp zwiększające;

4. marca 2011 roku nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza Wystawa Guangzhou Zdrowie i medycyna instrumentów;

5. marca 2011 roku nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza dotyczącej oczyszczania ścieków Instruments wystawa w USA;

6. Maj 2012, nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza 111. Wiosna Chiny importu i eksportu godziwej (Canton Fair) w Guangzhou.

7. października 2012, nasz zespół sprzedaży EHM uczęszcza 112. Jesień Chiny importu i eksportu godziwej (Canton Fair) w Guangzhou.

KONTAKT

Adres: Budynek 1, nr 3 Xianke First Road, miasto Huadong, dystrykt Huadu, miasto Guangzhou, prowincja Guangdong, Chiny